PROMO Food Service

Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda oma klientidele professionaalset ja usaldusväärset teenust. Pakume laia valikut tooteid ning ühtlasi anname ka professionaalset nõu erinevat tüüpi toitlustusasutustele.  Koolitame food service ettevõtteid vastavalt nende vajadusele ning jagame oma tegevused järgmiselt:
Toitlustusasutuste varustamine tooraine ja inventariga (restoranid, kohvikud, kiirsöögikohad, majutusasutused, baarid jne.).
Institutsioonide ja tööstusettevõtete varustamine tooraine ja inventariga (koolid, lasteaiad, tervishoiuasutused, ettevõtted ja ametiasutused – nt. militaarinstitutsioonid, raudteetoitlustajad, lennu- ja laevafirmade catering jne).
Osalemine erinevatel hangetel pakkujana

Miks valida  PROMO Food Service oma partneriks?

Lai sortiment (meie pakutav sortiment sobib eelpoolmainitud klientidele ja rahuldab nende vajadusi täiel määral)

Meie professionaalne müügitiim pakub konsultatsioone. Korraldame meistriklasse ja tooteesitlusi.

Esindame rahvusvaheliselt tuntud tootjaid ja kaubamärke (P&G, Philip Morris, Santa Maria, Risso, Borjomi jne)

Efektiivsus ja paindlikkus. Pakume mugavat kaupade kohale toomist samal päeval. Olenevalt tellimise kellaajast on võimalik valida kolme erineva tarneaja vahel. Loe lähemalt: https://www.sanitex.ee/ee/tellimuste-graafik.html. Varahommikused tarned Tartus (al kell 07:00).

Võimalus kasutada meie professionaalset Gastro Studio esitluskööki töötubadeks, meistriklassideks, menüü välja töötamiseks, tiimikoolitusteks.

mugavus (tellimusi võib esitada läbi kõnekeskuse, müügiesindajate või veebipoe)

Huvi korral palun võtke meiega ühendust: