PROMO Cash&Carry

PROMO Cash&Carry on Baltikumi suurim hulgilaotüüpi iseteenindusega kaubanduskett eksklusiivse kaubavalikuga nii gurmaanidele kui professionaalidele. Meilt leiate laia valiku hoolikalt valitud toidu- ja tööstuskaupu soodsate hulgihindadega. Sortimendis on ka värsked puu- ja köögiviljad, külmutatud tooted, ühekordsed nõud, puhastus- ja hügieenitarbed.

 

Meie värske kala letti varustatakse igapäevaselt värske jala ja mereandidega. Kui otsite midagi maitsvat kiirelt söömiseks, haarake meie Crispy Bakers küpsetuspunktist kaasa krõbe ja koha peal küpsetatud saiake.

 

Isegi kõige nõudlikum gurmaan leiab meilt näiteks parima kvaliteediga juustusid, vinnutatud lihatooteid ning vürtse kogu maailmast.

 

Ootame teid külla ning tuletame meelde, et sisseoste saab teha vaid PROMO Cash&Carry kliendikaardiga, mida saavad taotleda kõik juriidilised isikud – äriühingud (AS, OÜ, MTÜ jne), riigi- ja kohalike omavalitsuste asutused, FIE-d.

PROMO Cash&Carry pakub kvaliteetseid tooteid professionaalseks kasutamiseks:

Restoranides

Hotellides

Kauplustes

Kohvikutes

Kontorites

Huvi korral võtke meiega ühendust:

PROMO Cash&Carry kliendikaardi saamiseks esitage vastav avaldus. Promo Cash&Carry kliendikaart on kõikidele klientidele tasuta.