Merchandising

Sanitexi müügiedenduse osakond pakub professionaalset müügiedendusteenust ning tagab kvaliteetse tulemuse vastavalt iga kliendi vajadustele.
Professionaalne tiim, kelle koolitamisse panustatakse pidevalt
Meie müügiesindajad katavad kogu Eesti ühtlaselt. Nii mandriosa kui ka saared
Tehnoloogia ja erinevate seadmete laialdase kasutamisega on võimalik anda klientidele reaalajas infot turu hetkeolukorra kohta.
• Pidevad investeeringud  tehnoloogiasse suurendavad teenuse läbipaistvust, eripära ja edendamist

Meie eesmärk on suurendada müüki seal, kus tarbija igapäevaselt oma ostuotsused teeb ehk jaekeskkonnas. Jaekettides tootevalik meeletu ning konkurents parema müügipinna eest väga tihe. Samas on kaupluste personal pahatihti üle koormatud ning harvad pole juhused, kus poeriiulid on tühjad, väljapanekud korrastamata ning reklaammaterjalid vedelevad hoopis kaupluse laos, mitte ei teavita ostjaid uuest kampaaniast. Siin ongi abiks meie müügiedendustiim, kes aitab kinni pidada kokkulepitud planogrammidest, hoolitsevad riiulite korrasoleku ja kampaania- ning lisaväljapanekute korraldamise eest. Lisaks aitavad meie müügiesindajad luua ning säilitada suhteid kauplustega.

MÜÜGIEDENDUS TEENUSED

Müügiedendus müügikohtades

Tooteesitluse/degusteerimised

Turu-uuringud ja analüüs

Standardraportite koostamine toodete puudumise kohta müügikohtades, probleemseimate müügikohtade selgeks tegemine, korduvate probleemide raporteerimine

Eriraportid (leviku ulatus, täiendavad väljapanekud, toodete riiulipinna jagamine, toodete reklaam, nähtavus jne)

Lisateenused (distributsioon, tarned, reklaammaterjalide paigaldamine ja raporteerimine)

Huvi korral palun võtke meiega ühendust: