Baltic Logistic Solutions

Baltic Logistic Solutions – üks suuremaid ja usaldusväärsemaid logistikaettevõtteid Balti riikides, pakkudes ulatuslikku logistilist teenust kõikidel temperatuurirežiimidel (-18˚C; +2˚C kuni +6˚C ja +22˚C). Kõikides riikides asuvad laod strateegiliselt piirkonna kõige paremates asukohtades, mistõttu on kogu piirkonnas kaupade vastuvõtmine ja jaotamine lihtne. Oleme uhked, et oleme üks suurimaid logistikaettevõtteid Balti riikides, omades enam kui 92 800 ruutmeetrit laopinda. Toimetame kohale iga päev umbes 600 saadetist ja tarnime kauba Balti riikidesse 24 tunni jooksul.

24/7 toimiv pidev ladustamisprotsess ja 100% kohanemine klientide vajadustega. Kvalifitseeritud ja professionaalne tööjõud tagab sujuvad ja efektiivsed logistikalahendused.

Vastavalt meie klientide kasvavatele ootustele oleme kasutusele võtnud kaasaegseima protsesside juhtimise tehnoloogiad ning uuendanud oma autoparki. Protsesside kiirendamisega hoiame kokku raha ning aitame seda teha ka oma klientidel.

Kvaliteet

Toetume rahvusvahelistele kvaliteedijuhtimise (ISO 9001:2008), keskkonnajuhtimise (ISO 14001:2004) ja toiduohutuse (ISO 22000:2018, NTA 8059_2016, FSSC-22000 versioon 5 ja 5.1) standarditele ning kasutame laojuhtimissüsteemide jaoks 3PL ja 4PL logistikaprotsesse. Meil on kvalifitseeritud tööjõud ning meie masinad vastavad turu kõrgeimatele standarditele. Garanteerime oma klientidele parimad 3PL logistikateenused.

Katkematu transporditee  Euroopaga

Garanteerime, et teie saadetised transporditakse vajalikul temperatuurirežiimil. Meie välja arendatud jaotusvõrk võimaldab Teil ellu viia kiireid ja piiramatuid äriarendusstrateegiaid või organiseerida kiireid, ühekordseid saadetisi Balti ja Euroopa riikidesse.

700 saadetist Baltiriikidesse igal nädalal

Saadetised Eestisse, Lätti ja Leetu 24h jooksul

Sõltuvalt saadetise tüübist on võimalik valida vajalik temperatuurirežiim -18°C kuni +20°C.

Võtke meiega julgelt ühendust, et saada hinnapakkumine ning parim võimalik lahendus. Kuniks meie kalkuleerime, saate teie oma äri eest hoolt kanda.

BLS Lithuania
BLS Estonia
BLS Latvia

Huvi korral palun võtke meiega ühendust: