Gastro Studio

Gastro Studio on unikaalne paik HoReCa professionaalidele, kus püüame paremini läheneda tarbija vajadustele ja turutrendidele.
PROMO Food Service spetsialistide abiga saab Gastro Studios:
• korraldada meistriklasse kuulsate Euroopa kokkadega;
• viia läbi tooteesitlusi ja töötubasid;
• esitleda kulinaarse ja kondiitri valdkonna suundumusi ning ideid;
• tutvustada PROMO Food Service klientidele laia valikut eksklusiivseid tooteid.
Olete Gastro Studiosse alati oodatud. Aitame teil siin luua teie ärile vajaliku kulinaarse edu ning üheskoos saame luua edukaid ärisuhteid!

VÕIMALUSED ÜRITUSTEKS GASTRO STUDIOS

Ühiskokkamised tiimiga

Tooteesitlused

Töötoad

Õhtusöögid

GASTRO STUDIO RENTIMINE ÜRITUSTEKS

Gastro Studio – mõeldud professionaalidele, kuid mitte ainult. Avatud professionaalse sisustusega köök koos baari ning avara publikualaga. Koht, kus on võimalik korraldada meistriklasse, töötubasid ja tooteesitlusi. Ruum on mõeldud nii kokkadele kui ka toidu- ja joogigurmaanidele, kes soovivad oma oskusi ja teadmisi parandada.

Siin on võimalus viia läbi koolitusi ettevõtetele, mis edendavad meeskonna loomist ja nendevahelist tihedamat koostööd, kombineerides koolitusega toiduvalmistamist, veini degusteerimist või näiteks kohvi valmistamise õpitubasid.

Gastro Studio on paigaks, kus saate esitleda uusi tooteid ja teenuseid ning isegi värskelt välja antud kokaraamatuid. Stuudiot on võimalik kasutada fotosessioonide või filmide jaoks.

Mugavamaks teenindamiseks on Gastro Stuudio jagatud neljaks eraldi tsooniks, mida saate kasutada vastavalt oma vajadustele:
• Professionaalse sisustusega kööginurk koos kõigi vajalike seadmetega, mis sobivad erinevate roogade valmistamiseks.
• Baaritsoon professionaalse kohvimasinaga, mis on ette nähtud kohviesitluste tegemiseks. See ala sobib ka kokteilide ja teiste jookide esitluste jaoks.
• Publikuala – mahutab istuma kuni 80 inimest. Stuudio on varustatud madalate ümmarguste laudade ning toolidega. Püstijala vastuvõtu jaoks mahutab ruum kuni 150 inimest.
• Esitlusala – sobib kasutamiseks toodete eksponeerimiseks sõltuvalt sündmuse olemusest.

GASTRO STUDIO LISATEENUSED

Ruum on varustatud kahe sisseehitatud kaameraga, mis annavad kolmel laiekraanil edasi otsepilti köögis toimuvast.

Eelneval kokkuleppel on võimalik teie üritust filmida ning panna kokku järelvideo.

Huvi korral võtke meiega ühendust:

Gastro Studiod leiate: